Slovenska univerzitetna reprezentanca Neapelj 2019

Slovenska univerzitetna reprezentanca Neapelj 2019

Znana je popolna univerzitetna reprezentanca, ki bo Slovenijo zastopala na 30. poletni univerzijadi v Neaplju, na jugu Italije. Univerzijada, ki obeležuje 60. obletnico največjega študentskega športnega dogodka, bo potekala med 3. in 14. julijem 2019. Slovenijo do zastopalo 65 športnikov in športnic, ki bodo nastopili v 9 različnih športih panogah. Natopilo bo 36 študentk in 29 študentov, celotna delegacija pa šteje 85 oseb.

 PODPORNIKI PROJEKTA:vsi logotipi univerz in sponzorji LARGE

 Univerzitetna reprezentanca Slovenije:

 atletika ATLETIKA
 Neja Filipič

NEJA FILIPIČ

Fakulteta za farmacijo / Univerza v Ljubljani

discipline na PUNI 2019: skok v daljino, troskok

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Atletsko društvo Mass

podpornik tekmovalke: 

osebni sponzor:

Neja F obcinaZiri rgb 1

   
 Urška Arzenšek

URŠKA ARZENŠEK

Pravna fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 1500 m

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Kladivar Celje

podpornik tekmovalke: Pravna fakulteta / Univerza v Ljubljani

 

 Mojca Centrih

MOJCA CENTRIH

Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 800m, 4x400 m

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Asfalt Kovač Šentjur 

podpornik tekmovalke: Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

 Veronika Domjan

VERONIKA DOMJAN

Pedagoška fakulteta / Univerza v Mariboru

disciplina na PUNI2019: met diska 

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Ptuj

podpornik tekmovalke: Univerza v Mariboru

 osebni sponzor: ISM V veronika Domjan

 Leda Krošelj

LEDA KROŠELJ

Medicinska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: skok s palico

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AD Kronos

Ajda Lenardič

AJDA LENARDIČ

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 400 m, 4x400m

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Mass

podpornik tekmovalke: Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo

Katja Mihelič

KATJA MIHELIČ

Fakulteta za organizacijske vede / Univerza v Mariboru

disciplina na PUNI2019: kopje

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Triglav Kranj

podpornik tekmovalke: Univerza v Mariboru

Monika Podlogar

MONIKA PODLOGAR

Filozofska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: skok v višino

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Triglav Kranj

podpornik tekmovalke: Fundacija Študnetski tolar

Tjaša Potočar

TJAŠA POTOČAR

Fakulteta za elektrotehniko / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: sedmeroboj

članica univerzitetne reprezentance: drugič

klub: AK Krka Novo mesto

podpornik tekmovalke: Fakulteta za elektrotehniko / Univerza v Ljubljani

 Vika Rutar

VIKA RUTAR

Ekonomska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 200 m, 100 m

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AD MASS

podpornik tekmovalca:Ekonomska fakulteta / Univerza v Ljubljani

Lana Skok

LANA SKOK

Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 4x400 m 

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AD Kladivar Celje 

podpornik tekmovalke: Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani, AHAC d.o.o.

 gala Trajkovič

GALA TRAJKOVIČ

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 400 m ovire, 4x400m

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AD Slovenska Bistrica

podpornik tekmovalke: Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

 Mitja Kolenc

MITJA KOLENC

Višja strokovna šola Novo mesto

disciplina na PUNI2019: skok v daljino

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Krka Novo mesto

osebna sponzorja: 
grb Mirna PEC Mitja Kolenc   

adria Mobil M Kolenc

 Tilen Šimenko Lalič

TILEN ŠIMENKO LALIĆ

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 800 m 

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Poljane Maribor

podpornik tekmovalca: Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo / Univerza v Ljubljani

 Simon Navodnik

SIMON NAVODNIK

Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 5000 m 

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Kladivar Celje

podpornik tekmovalca: Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

   
 Tilen Ovniček

TILEN OVNIČEK

Fakulteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 100 m 

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Krka Novo mesto

podpornik tekmovalca: Fakulteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani


Lovrenc Valič

LOVRENC VALIČ

Fakulteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 400 m 

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Mass

podpornik tekmovalca: Fakulteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani

 Klemen Vilhar  

KLEMEN VILHAR

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 3000 m zapreke 

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Olimpija

podpornik tekmovalca: Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

osebni sponzorji: Žagarstvo Bajc, 

PVC Nagode 20 let Klemen VDAPZ.Klemen Vlogo studioproteus tif Klemen V

   

LOGOTIP OROMET Klemen N
 Jakob Janez Vodeb  

JAKOB JANEZ VODEB

Fakulteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 200 m 

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: AK Mass

podpornik tekmovalca: Fakulteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani

 Igor Nikolić photo

IGOR NIKOLIČ

trener

 Slavko Malnar

SLAVKO MALNAR

trener

Brina Mljač

BRINA MLJAČ

trenerka

 

judo
JUDO
 Ema Dobrin

EMA DOBRIN

Medicinska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: do 63 kg

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Judo klub Olimpija

Teja Tropan

TEJA TROPAN

Fakulteta za naravoslovje in matematiko / Univerza v Mariboru

disciplina na PUNI2019: do 53 kg

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Judo klub Impol

podpornik tekmovalke: Univerza v Mariboru

Veronika Mohorič

VERONIKA MOHORIČ

Fakulteta za varnostne vede / Univerza v Mariboru

disciplina na PUNI2019: + 70 kg

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Judo klub Velenje

podpornik tekmovalke: Univerza v Mariboru

Tina Pestotnik

TINA PESTOTNIK

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: do 70 kg

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Judo klub Sokol

podpornik tekmovalke: Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo / Univerza v Ljubljani

osebni sponzor: energomed CMYK beauty soul care Tina Pestotnik

 Tim Demšar

TIM DEMŠAR

Višja prometna šola Maribor

disciplina na PUNI2019: do 73 kg

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Judo klub Impol

 Narsej Lackovič1

NARSEJ LACKOVIČ

Pedagoška fakulteta / Univerza v Mariboru

disciplina na PUNI2019: do 90 kg

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: TVD Partizna Ljutomer

podpornik tekmovalca: Univerza v Mariboru

 Urban Oštir

URBAN OŠTIR

Fakulteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: do 66 kg

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Judo klub Olimpija

podpornik tekmovalca: Fakulteteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani

 Matej Vidmar

MATEJ VIDMAR

Medicinska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: do 81 kg

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Judo klub Bežigrad

 Kristina Vršič  

KRISTINA VRŠIČ

trenerka

lokostrelstvo
LOKOSTRELSTVO
Urška Čavič

URŠKA ČAVIČ

Fakulteta za strojništvo / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: ukrivljen lok

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Lokostrelski klub Paradoks

podpornik tekmovalke: Fakulteta za strojništvo, Lokostrelska zveza Slovenije

Teja Slana

TEJA SLANA

Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: ukrivljen lok

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Lokostrelski klub Kamnik

podpornik tekmovalke: Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

osebni sponzor: iStor swiss logo vector v2 Teja Slana

Rok Bizjak

ROK BIZJAK

Pravna fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: ukrivljen lok

član univerzitetne reprezentance: drugič

klub: Lokostrelski klub Mins Postojna

podpornik tekmovalca: Pravna fakulteta / Univerza v Ljubljani, Lokostrelska zveza Slovenije

Staš Modic

STAŠ MODIC

Višja strokovna šola Kranj

disciplina na PUNI2019: sestavljeni lok

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Lokostrelski klub Šenčur

podpornik tekmovalca: Lokostrelska zveza Slovenije

Žiga Ravnikar

ŽIGA RAVNIKAR

Fakulteta za zdravstvo Angele Boškin

disciplina na PUNI2019: ukrivljen lok

član univerzitetne reprezentance: drugič

klub: Lokostrelski klub Mins Postojna

podpornik tekmovalca: Fakulteta za zdravstvo Angele Boškin

 Brina Božič

BRINA BOŽIČ

trenerka

 

plavanje PLAVANJE
 Nuša Erjavec

NUŠA ERJAVEC

Visoka šola za varstvo okolja

disciplina na PUNI2019: 50 m prsno

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: PK Velenje

podpornik tekmovalke: Visoka šola za varstvo okolja, Plavalna zveza Slovenije

 Anamari Košak

 

ANEMARI KOŠAK

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: 50 m hrbtno, 50 m prosto

članica univerzitetne reprezentance: prvič

klub: PK Neptun Celje

podpornik tekmovalke: Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani, Plavalna zveza Slovenije 

 Anže Ferš Eržen

ANŽE FERŠ ERŽEN

University of Iowa

disciplina na PUNI2019: 50m in 200m hrbtno, 200m in 400m mešano

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: PK Ilirija

podpornik tekmovalca: Plavalna zveza Slovenije

Martin Karlin

MARTIN KARLIN

trener

 

sabljanje
SABLJANJE
 Klara Korenčan photo

KLARA KORENČAN

 Biotehniška fakulteta / Univerza v Ljubljani 

 disciplina na PUNI2019: floret

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Športno društvo Tabor

podporniki tekmovalke: Biotehniška fakulteta / Univerza v Ljubljani, Funidacija Študentski tolar

Tina Šafarič

TINA ŠAFARIČ

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo / Univerza v Ljubljani

 disciplina na PUNI2019: floret

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Sabljaški klub Rudolf Cvetko Velenje

 Anamarija Šuštaršič

ANAMARIJA ŠUŠTERŠIČ

Pedagoška fakulteta / Univerza v Ljubljani

 disciplina na PUNI2019: sablja

članca univerzitetne reprezentance: drugič

klub: Sabljanje Kamnik

Daniil Bubko

DANIIL BUBKO

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

 disciplina na PUNI2019: sablja

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD ŠA Kamnik

podporniki tekmovalca: Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

 Lovro Fijavž Bačovnik

LOVRO FIJAVŽ BEČOVNIK

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

 disciplina na PUNI2019: floret

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Sabljaški klub Rudolf Cvetko Velenje

podporniki tekmovalca: Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

Luka Košmerl

LUKA KOŠMERL

Naravoslovnotehniška fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: sablja

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD Tabor

podporniki tekmovalca: Naravoslovnotehniška fakulteta / Univerza v Ljubljani

osebni sponzor: slika Kosmerl Ucakar

 Luka Starc

LUKA STARC

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

 disciplina na PUNI2019: floret

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD Tabor

podporniki tekmovalca: Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

Aleksander Učakar

ALEKSANDER UČAKAR

Naravoslovnotehniška fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: sablja

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD Tabor

podporniki tekmovalca: Naravoslovnotehniška fakulteta / Univerza v Ljubljani

osebni sponzor: slika Kosmerl Ucakar

 Malik Al Khabib

MALIK AL KHATIB

vodja ekipe

 

strelstvo
STRELSTVO
Klavdija Jerovšek

KLAVDIJA JEROVŠEK

Pedagoška fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: zračna puška 10m, 

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Strelsko društvo Grosuplje

podpornika tekmovalke: Pedagoška fakulteta / Univerza v Ljubljani, Fundacija Študentski tolar

 Urška Kuharič1

URŠKA KUHARIČ

Pedagoška fakulteta / Univerza v Mariboru

disciplina na PUNI2019: zračna puška 10m

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Strelsko društvo Kovinar Ormož

podporniki tekmovalke: Univerza v Mariboru



Jagoda Tkalec

JAGODA TKALEC

Fakulteta za družbene vede / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: zračna pištola, 10m

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Strelsko društvo Dušan Poženel Rečica

Erik Kandare

ERIK KANDARE

Fakulteta za družbene vede / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: zračna puška, 10m,

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Cerkniško društvo strelk in strelcev

osebni sponzor: logotip ebmpapst Erik Kandare

 Jože Čeper

JOŽE ČEPER

Višja šola ŠC PET

disciplina na PUNI2019: zračna pištola, 10m, 

član univerzitetne reprezentance: drugič

klub: Strelsko društvo Dušan Poženel Rečica

podpornik tekmovalca: Fundacija Študentski tolar

 Nejc Klopčič

NEJC KLOPČIČ

Fakulteta za računalništvo in informatiko / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: zračna puška, 10m

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Strelsko društvo Trzin

podporniki tekmovalca: Fakulteta za računalništvo in informatiko / Univerza v Ljubljani

 Sašo Stojak

SAŠO STOJAK

Inštitut in akademije za multimedije

disciplina na PUNI2019: zračna pištola, 10m,

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: Strelski klub Ptuj

podporniki tekmovalca: Inštitut in akademije za multimedije

 Andreja Vlah photo

ANDREJA VLAH

trener

 

gimnastika ritmicna
GIMNASTIKA - RITMIČNA
Aja Jerman Bukovec zav Triglav

AJA JERMAN BUKAVEC

Visokošolski zavod Fizioterapevtika

disciplina na PUNI2019: individualno

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠRG Narodni dom

osebni sponzor: Zavarovalnica Triglav Logo.svg

Kaja Puric

KAJA PURIĆ

Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: skupinska vaja

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠRG Narodni dom

podpornik tekmovalke: Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

 Sara Kragulj

SARA KRAGULJ

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: skupinska vaja

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD Moste 

podpornik tekmovalke: Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

 Tamia D.V.Šeme

TAMIA DULCE VILLCA ŠEME

Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: skupinska vaja

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD Moste 

podpornika tekmovalke: Fakulteta za šport / Univerza v Ljubljani, Fundacija Študentski tolar

Zala Dornig

ZALA DORNIG

Biotehniška fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: skupinska vaja

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠRG Narodni dom 

podpornik tekmovalke: Biotehniška fakulteta / Univerza v Ljubljani

Zoja Marija Ivančič

ZOJA MARIJA IVANČIČ

Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: skupinska vaja

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD Moste 

podpornik tekmovalke: Zdravstvena fakulteta / Univerza v Ljubljani

Olga Mancevič

OLGA MANCEVIČ

trenerka

 

gimnastika sportna ŠPORTNA GIMNASTIKA
Patircija Jug

PATRICIJA JUG

Pedagoška fakulteta / Univerza v Mariboru

disciplina na PUNI2019: mnogoboj

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD Studenci

podpornik tekmovalke: Univerza v Mariboru

Sara King

SARA KING

Springfield College

disciplina na PUNI2019: mnogoboj

članca univerzitetne reprezentance: drugič

klub: ŠD Center

 Luka Bojanc  

LUKA BOJANC

Inštitut in akademija za multimedije

disciplina na PUNI2019: parter

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŠD Narodni dom

podpornik tekmovalca: Inštitut in akademija za multimedije

 Klemen Bedenik

KLEMEN BEDENIK

trener

 Aleksander Šajn

ALEKSANDER ŠAJN

trener

 Sebastjan Piletič

SEBASTIJAN PILETIČ

trener

 

gimnastika sportna
TENIS
Kristina Tina Godec

KRISTINA TINA GODEC

Ekonomska fakulteta / Univerza v Ljubljani

disciplina na PUNI2019: posamezno, dvojice, 

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: TK AS Ilirija

podpornik tekmovalke: Ekonomska fakulteta / Univerza v Ljubljani

 Pija Brglez

PIJA BRGLEZ

Ekonomsko poslovna fakulteta / Univerza v Mariboru 

disciplina na PUNI2019: posamezno, dvojice, mešane dvojice

članca univerzitetne reprezentance: prvič

klub: TK Branik Maribor 

podpornik tekmovalke: Univerza v Mariboru

 Tino Kovačič

TINO KOVAČIČ

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo / Univerza v Mariboru 

disciplina na PUNI2019: posamezno, dvojice, mešane dvojice

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŽTK Maribor 

podpornik tekmovalca: Univerza v Mariboru

 Nejc Sitar

NEJC SITAR

Montana State University

disciplina na PUNI2019: posamezno, dvojice

član univerzitetne reprezentance: prvič

klub: ŽTK Maribor 

 Peter Sitar

PETER SITAR

trener

 

 

sirena partenope mascotte Neapelj2019 SUSA SPREMSTVO
Zvjezdan Mikič urejeno

ZVJEZDAN MIKIĆ

vodja odprave

Tadej Novak

TADEJ NOVAK

pomočnik vodje odprave

IMG 20190620 120713

MARIJA JOZAK

pomočnca vodje odprave

Srecko Ferlez urejeno

SREČKO FERLEŽ

predstavnik za stike z javnostmi

Nina Smole

NINA SMOLE

novinarka

Gregor Mišič

GREGOR MIŠIČ

kinezioterapevt

Sebastian potokar urejeno

SEBASTJAN POTOKAR

fizioterapevt

Lana Jović

LANA JOVIĆ

fizioterapevtka

 

SF
Foto: SUSA

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest